کشف ۱۰۲ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

کشف ۱۰۲ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

راستا خوزستان: فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۳ عضو باند قاچاق سلاح و مهمات در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.به گزارش پایگاه خبری راستا خوزستان، سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار داشت: نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با هوشیاری، تلاش شبانه‌روزی و اشراف کامل اطلاعاتی از فعالیت ۳ عضو باند قاچاق سلاح که با ارتباط‌‍‌گیری با قاچاقچیان یکی از کشور‌های همسایه محموله سلاح و مهمات به داخل استان  وارد می‌کردند، مطلع شدند.

وی به اهمیت و حساسیت این برهه زمانی و احتمال بهره گیری از اینگونه سلاح‌ها برای اهداف ضد امنیتی اشاره کرد و افزود: قاچاقچیان مزبور محموله سلاح را جهت توزیع در سطح استان به شهرستان آبادان منتقل کردند، که ماموران پلیس با تسلط اطلاعاتی قبل از هرگونه اقدام بلافاصله مخفیگاه و محل دپوی محموله‌ها را با همکاری رده همنام خود در شهرستان آبادان شناسایی کردند و طی یک عملیات مقتدرانه زیر ضربه قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در این عملیات مقتدرانه ۹ قبضه سلاح (۷ قبضه سلاح کلاشینکف و ۲ قبضه شکاری) کشف شد. وی در ادامه از اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز به مدت ۴ روز در سطح استان خبر داد و گفت: در  اجرای این طرح ۶۵ نفر دستگیر  شدند و ۹۳ قبضه سلاح غیر مجاز، و همچنین ۷۷۰ عدد فشنگ کشف شد.

سردار صالحی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی، در پایان اظهار داشت: امنیت خط قرمز پلیس است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن امنیت مردم را داشته باشند به شدت و برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

درباره نویسنده

2071مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2023 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی