خسرو نشان مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان شد/ پیام افشین حیدری مدیرکل سابق میراث

 خسرو نشان مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان شد/ پيام افشين حيدري مديركل سابق ميراث

راستا نیوز- با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهور، خسرو نشان به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی شد.

به گزارش راستا نیوز، خسرو نشان یکی از اصلی ترین گزینه های تصدی سمت مدیرکلی میراث فرهنگی خوزستان بود که بالاخره از سوی مسعود سلطانی فر حکم انتصاب گرفت.

مدیر کلی فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان را از جمله سمت های بارز و ماندگار خسرو نشان در رزومه کاریش به شمار می آید.

وی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز است که از سال ۷۶ تا ۸۱ مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان را عهده‌دار شد. در این دوره همزمان با پایه‌گذاری ساخت بناهایی چون موزه هنرهای معاصر در اهواز، برگزاری بسیاری از جشنواره‌های ملی و بین‌المللی در خوزستان، برای نخستین بار کلید خورد.

بر اساس اخبار رسیده حکم نشان صادر شده است و قرار است روز دوشنبه در اهواز مراسم تودیع و معارفه برگزار شود.

در این بین نباید از تلاش بی وقفه و زیاد افشین حیدری مدیر کل سابق میراث فرهنگی خوزستان چشم ژوشید که بی شک تلاش های وی در راستای اعتلای میراث فرهنگی بویژه در بخش اعتبارات و … ماندگار خواهد شد.

همچنین افشین حیدری در پیامی از مردم، مسئولین ، اصحاب رسانه و… تشکر کرد. متن پیام بدین شرح است:

” بنام خداوند جان وخرد”

”خدمت درنظام اسلامی سعادت است”

بر خود فرض میدانم اینک که پس از انجام تکلیف، این مسئولیت خطیر را تحویل یکی از چهرهای علمی، فرهنگی و دوستان خوب بدهم.  از همه عزیزانی که طی دوسال اخیر و پراهمیت میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خوزستان بنده  رایاری نمودن صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

 بویژه از همدلی، همزبانی و همراهی  انجمن های دوستدار میراث فرهنگی ، انجمن صنفی راهنمایان گردشگری ، انجمن دفاتر خدمات گردشگری و مسافرتی، جامعه هتل داران استان،اصحاب رسانه، صدا و سیمای مرکز خوزستان، و همه دستگاههای دولتی و غیر دولتی و مدیریت محترم سازمان مدیریت ، مجموعه استانداری خصوصا استاندار محبوب و زحمتکش و معاونین بزرگوارشان. همه همکاران سخت کوش در مجموعه اداره کل و سراسر استان زرخیز خوزستان. و باید بر خود تکلیف بدانیم پاسداری از فرهنگ و تمدن ایران همیشه سرافراز.

افشین حیدری

درباره نویسنده

1931مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی