رئیس کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد
نمایندگان خوزستان به دور از هر جناح و قومیتی برای عمران و آبادانی استان هم قسم شده‌اند

نمایندگان خوزستان  به دور از هر جناح و قومیتی برای عمران و آبادانی استان هم قسم شده‌اند

راستا نیوز – رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون انرژی با وزیر نفت برای سرکشی منظم به استان‌های نفت‌خیز برنامه‌ریزی شد و تلاش داریم که برای رفع مشکل بیکاری مناطق نفت‌خیز کمتر توسعه یافته اعتبار اختصاص پیدا کند.

 فریدون حسنوند اظهار کرد: در اولین جلسه اعضای کمیسیون انرژی با وزیر نفت برای سرکشی و بازدید منظم از استان‌های محروم نفت‌خیز و بررسی مشکلات آنان از نزدیک، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری لازم صورت گرفت.

وی افزود: اختصاص اعتبار برای مناطقی که چاه‌های نفت در آن جا وجود دارد اما در محرومیت و فقر به سر برده و بیکاری امان جوانان آنان را بریده از دیگر تصمیمات این جلسه بود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما در این کمیسیون قرار گذاشته‌ایم که نقش ملی،نظارت مستمر و قانونگذاری خود را انجام دهیم و با تعامل با وزارتخانه‌های نفت، نیرو و سازمان انرژی اتمی در مسیری که به نام برجام تعریف شده است ایفای نقش کنیم.

حسنوند یادآور شد: امروز همه مردمان استان‌های نفتخیز و دارای منابع گاز و پتروشیمی از این کمیسیون توقع توجه بیشتر به مشکلات خود را دارند و ما نیز به این موضوع توجه جدی داریم.

* نمایندگان خوزستان  برای عمران و آبادانی استان هم قسم شده‌اند

وی در ادامه گفت: نمایندگان استان خوزستان به عنوان یک ید واحد و تحت عنوان یک نام یعنی خوزستان و ایران برای خدمت به مردم و آبادانی و عمران این استان به دور از هر جناح و قومیتی در مدت چهار سال نمایندگی هم قسم شده‌اند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:  جنجال‌ها و تنش‌ها هیچ تاثیری در عزم و اراده نمایندگان این استان برای خدمتگزاری بیشتر به مردم ولایت‌مدار این استان نخواهد داشت.

این نماینده مجلس گفت: خدمتگزاری به مردم یک نعمت الهی است و ما خداوند را به سبب چنین نعمتی آن هم در این نظام اسلامی و انقلابی شاکر و سپاسگزاریم و البته قدرانی از این نعمت با تلاش بیشتر و خدمت بی‌منت به این مردم عزیز و انقلابی امکان‌پذیر است.

 

درباره نویسنده

2077مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2023 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی