شهردار مسجدسلیمان در جلسه هم اندیشی با خبرنگاران و مدیران مسئول سایت های خبری شهرستان:
معتقدم با مدیریت صحیح می توان از وقوع بسیاری از حوادث جلوگیری کرد

معتقدم با مدیریت صحیح می توان از وقوع بسیاری از حوادث جلوگیری کرد

راستا نیوز – اولین جلسه هم اندیشی شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان با خبرنگاران و مدیران مسئول سایت های خبری شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راستا نیوز شهام سلیمانی در ابتدای سخنان خود با تبریک مبعث حضرت رسول اکرم(ص) گفت: روزی که وارد شهرداری مسجدسلیمان شدم نواقص زیرساختی بسیاری را در قسمت‌های مختلف مشاهده نمودم و قطعاً برای رفع این نواقص احتیاج به زمان داریم.

شهردار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در سال ۹۷ می خواهیم نیروهای اجرایی و توانمد شهرداری را به حداکثر برسانیم و رویکرد شهرداری این است نیروهای ستادی را کاهش و نیروهای اجرایی را خصوصا در واحدهایی مثل فضای سبز، عمرانی، تنظیفات و… را افزایش دهد.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ما در شهرداری مسجدسلیمان ساماندهی ستاد الکترونیک است تا خطاها و اشتباهات انسانی را در کارها کاهش دهیم و چاره ای نداریم که به سیستم‌های مکانیزه متوسل شویم که در این ارتباط اقدامات‌مان را آغاز کرده‌ایم و به زودی تمامی شبکه‌های درآمدی شهرداری به هم لینک و در واحدی که عملیات مالی جابجا شود توسط مسئول مربوطه قابل مشاهده خواهد بود. شهردار مسجدسلیمان در ارتباط با راه‌اندازی سامانه ۱۳۷ شهرداری نیز گفت: به منظور رسیدگی به مشکلات شهروندان و جلب رضایت آنان، سامانه ۱۳۷ به عنوان پل ارتباط شهروندان با مدیریت شهری راه اندازی شده است و وظیفه مدیران شهرداری، رسیدگی فوری و پاسخگویی مناسب به درخواست شهروندان است. وی ادامه داد: کاهش تردد درون شهری، صرفه جویی در وقت و هزینه ها، ارتباطی آسان، یکسان و سریع با شهرداری از مزایای این سامانه است.

سلیمانی در ارتباط با آسفالت محلات نیز گفت: در بررسی‌هایی که انجام شد بعضی مناطق کمتر توسعه یافته شناسایی که در فاز اول کار آسفالت ۱۴ منطقه به زودی آغاز خواهد شد. وی گفت: اولویت ما مناطق کمتر توسعه یافته است تا بتوانیم آن ها را به یک سطح قابل قبولی برسانیم که البته جا دارد از تلاش های علی عسگر ظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برای تامین بخشی از قیر مورد نیاز تقدیر و تشکر نمایم.

شهردار مسجدسلیمان در ارتباط با بودجه شهرداری نیز گفت: بودجه جاری امسال ما ۳۵ میلیارد تومان می باشد که با فرض تحقق کل بودجه حدود ۲۱ میلیارد آن حقوق پرسنل شهرداری ست و با ۱۴ میلیارد باقی مانده می بایست کارمان را پیش ببریم.

وی در ارتباط با مشکلات زباله و پسماند نیز گفت: این مشکلی ست که باید به صورت جمعی در رابطه با آن تصمیم گیری شود. همفکری نخبگان، سازمان های مردم نهاد و پشتیبانی ادارت می تواند به حل این مشکل به صورت اساسی کمک کند و امیدواریم سال ۹۷ مسجدسلیمان یکی از شهرهای موفق در این زمینه باشد.

ایشان در ارتباط با حادثه رانش کوه در منطقه نفتک نیز گفت: اتفاق رانش کوه در منطقه نفتک قابل پیش بینی بود. وی ادامه داد: من معتقدم با مدیریت صحیح می توان از وقوع بسیاری از حوادث جلوگیری کرد که البته در این رابطه احتیاج به مشارکت بیشتر مردم داریم.

سلیمانی از احداث دو بلوار کمربندی غربی و شرقی خبر داد و گفت: بلوار شرقی با اعتباری معادل ۶۰ میلیارد تومان که امسال ۱۵ میلیارد ان اختصاص داده شده است و بلوار غربی با اعتباری حدود ۸۰ میلیارد تومان که اعتبار آن توسط سازمان برنامه و بودجه تامین می شود به زودی کلید زده خواهد که می توان از آن به عنوان دو پروژه زیربنایی نام برد.

سلیمانی در ارتباط با پروژه های عمرانی شهرداری نیز گفت: ایجاد توسعه و اصلاح معابر شهری، توسعه فضای سبز، زیرسازی و آسفالت محلات، تخریب و بازسازی پل های مالجونکی، داریوش محمدی، هشت بنگله، نصب تجهیزات هوشمندسازی معابر و تقاطع ها، احداث پارک ۵۰ هکتاری تمبی،بازسازی مسیل ها و… بخشی از پروژه های عمرانی شهرداری مسجدسلیمان در سال پیش رو خواهد بود.

درباره نویسنده

2024مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2022 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی