با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان و رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز
سی تی اسکن و انکولوژی بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان افتتاح شد

سی تی اسکن و انکولوژی بیمارستان 22 بهمن مسجدسلیمان افتتاح شد

راستا نیوز – با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان، رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز و مسولین شهرستان واحد سی تی اسکن و انکولوژی(شیمی درمانی) بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان رسما افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راستا نیوز علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: بخش سی تی اسکن یکی از بخش های مهم بیمارستانی برای تشخیص بیماری می باشد که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح رسمی این مرکز در بیمارستان مسجدسلیمان هستیم.

وی افزود: دستگاه سی تی اسکن مسجدسلیمان ظرفیت ارائه خدمات به بیماران تا وزن ۲۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد و قطعا در ارائه خدمات درمانی به بیماران منطقه شمال استان خوزستان اثرگذار خواهد بود.

ظاهری تصریح کرد:بخش ها و دستگاه های مختلف در بیمارستان مسجدسلیمان وجود دارد که امیدواریم با مساعدت دکتر نظری ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهت حضور پزشکان متخصص در این بیمارستان بهره برداری مطلوبی از این ظرفیت های موجود در بیمارستان مان داشته باشیم و شاهد کاهش اعزام ها به دیگر مراکز درمانی باشیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان در پایان سخنان خود گفت: با اجرائی شدن کد استروک۷۲۴ برای بیماران سکته مغزی در بیمارستان مسجدسلیمان,درمان های اولیه برای این بیماران انجام می شود که تاثیر بسزایی در کاهش عوارض سکته در بیماران خواهد داشت و این خدمات درمانی نویدی برای ارائه خدمات مطلوب تر بهداشتی و درمانی در بیمارستان مسجدسلیمان خواهد بود.

دکترایرج نظری در ادامه این جلسه گفت: مرکز سی تی اسکن بیمارستان مسجدسلیمان که با پیگیری های مهندس ظاهری نماینده شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی افتتاح گردید دیگر نیازی به اعزام بیماران به شهرستان ها همجوار برای دریافت خدمات سی تی اسکن نخواهیم داشت و با افتتاح این مرکز شاهد کاهش چشمگیر اعزام ها در بیمارستان مسجدسلیمان خواهیم بود که می توان به کاهش خطرات ناشی از تصادفات و کاهش بار مالی برای علوم پزشکی  و مردم اشاره کرد.

نظری ادامه داد: دیگر واحدی که امروز در بیمارستان مسجدسلیمان به بهره برداری رسید واحد انکولوژی(شیمی درمانی) است که با ارائه این خدمات در بیمارستان باز هم شاهد کاهش اعزام ها به دیگر شهرها و استان ها خواهیم بود.

وی تاکید کرد: بخش شیمی درمانی بیمارستان مسجدسلیمان از لحاظ کیفیت خدمات درمانی هیچ تفاوتی با دیگر استان ها  ندارد و خدمات درمانی با همان کیفیت مطلوب به بیماران ارائه می شود.

رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز در خصوص مشکل کمبود آمبولانس در بیمارستان مسجدسلیمان گفت :کمبود آمبولانس یکی از معضلات اورژانس کل استان و کشور است که طی سالهای گذشته توانستیم تعداد ۱۵۰  دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس استان بیافزائیم که قطعا باز هم کمبودهایی در این حوزه داریم و لذا با پیگیری های صورت گرفته در آینده نزدیک ۲ دستگاه آمبولانس جدید به بیمارستان مسجدسلیمان اهدا خواهد شد.

درباره نویسنده

2077مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2023 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی