رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان:
بزودی اردوهای مادرانه در سطح محلات مسجدسلیمان برگزار می شود

بزودی اردوهای مادرانه در سطح محلات مسجدسلیمان برگزار می شود

راستا خوزستان: به همت امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی، مجموعه ی فرهنگی آستان قدس رضوی مستقر در مسجدسلیمان و شهرداری مسجدسلیمان به زودی اردوهای مادرانه در سطح محلات مسجدسلیمان برگزار می شود.

حجت الاسلام علی قندعلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اعلام این خبر افزود: به منظور تقویت مشارکت بانوان در برنامه های فرهنگی و ایجاد فضای مفرح و مهارت آموزی، طرح اردوهای مادرانه در محلات مختلف مسجدسلیمان اجرا خواهد شد.
قندعلی با بیان ضرورت طرح های محله محور افزود: خانواده اساسی ترین رکن اجتماع است و ضرورت دارد در قالب یک برنامه فرهنگی منسجم چند منظوره از همه ی ظرفیت های بانوان در حوزه ی ورزش ، آموزش مهارت های اجتماعی، آموزش سبک زندگی اسلامی و فرزند پروری و تربیت فرزند بخصوص در محلات حاشیه ای بهره گرفت و امیدوارم همه ی مجموعه های فکری و فرهنگی در این اقدام خودجوش مردمی ما را یاری کنند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان در خصوص جزئیات این طرح افزود: فعالیت کارگروه بانوان در محلات با کمک ومشارکت خودجوش انجمن های مردم نهاد و همکاری ائمه جماعات مساجد و مشارکت خواهران حوزه ی علمیه و برخی اساتید رشته های امور تربیتی و مشاوره دانشگاه و پزشکان خیر اندیش در سطح محلات مختلف به اجرا در خواهد آمد.
گفتنی است ثبت نام جهت شرکت در این دوره ها از سطح مساجد،پایگاه های اجتماعی ،موسسات نیکوکاری و پایگاه های تسهیل گری انجام و زمان ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.

درباره نویسنده

2024مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2022 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی