گرامیداشت روز درختکاری و هفته ی منابع طبیعی، توسط شهرداری مسجدسلیمان

گرامیداشت روز درختکاری و هفته ی منابع طبیعی، توسط شهرداری مسجدسلیمان

راستا خوزستان: در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، سرپرست شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر، به همراه فرماندار مسجدسلیمان و پرسنل شهرداری، ضمن حمایت از طرح کاشت درخت و گسترش سرانه فضای سبز شهری در منطقه شهرک ولیعصر (عج)، اقدام به کاشت هزار اصله نهال به یاد هزار شهید گلگون کفن شهرستان مسجدسلیمان نمودند. روح اله جلیلی سرپرست شهرداری مسجدسلیمان در سخنانی ضمن تبریک روز درختکاری و ایام شعبانیه اظهار داشت: همان طور که مستحضرید در دنیای صنعتی امروز کاشت درخت و نهال می تواند ضامن سلامتی بشر باشد، و افزایش سرانه فضای کمک های بسیار موثری در زندگی روزمره انسانها ایفا می نمایند.

جلیلی در ادامه خاطرنشان کرد: لذا بر همین اساس شهرداری مسجدسلیمان با خرید هزار اصله نهال، به یاد و خاطره هزار شهید گلگون کفن شهرستان مسجدسلیمان، امروز در برنامه ای با حضور فرماندار محترم، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری، از منطقه شهرک ولیعصر (عج) اقدام به کاشت نهال نموده است.

سرپرست شهرداری مسجدسلیمان در خاتمه تصریح کرد: انشاالله با آغاز کاشت هزار نهال، ما از ادامه این برنامه ها حمایت همه جانبه خواهیم داشت، تا که بتوانیم گسترش فضای سبز شهری را، در راستای ایجاد نشاط و شادابی شهروندان عزیزمان توسعه بنمائیم.

درباره نویسنده

2024مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2022 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی