سرپرست شهرداری مسجدسلیمان خبر داد:
آماده‌باش آتشنشانان و نیروهای خدمات شهری در چهارشنبه سوری مسجدسلیمان

آماده‌باش آتشنشانان و نیروهای خدمات شهری در چهارشنبه سوری مسجدسلیمان

راستا خوزستان: روح الله جلیلی گفت: در آخرین‌ چهارشنبه سال (چهارشنبه سوری) هرساله شاهد اتفاقات و حوادث تلخ از سوی برخی شهروندان می باشیم.  وی افزود: تمامی نیروهای آتشنشانی و خدمات شهری در آماده باش ویژه قرار دارند و آماده مقابله با هر نوع خطر احتمالی هستند.
جلیلی تصریح کرد: بی‌توجهی به نکات ایمنی و سهل‌انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه‌سوری می‌تواند زیان‌های جانی و مالی سنگین و غیر قابل جبرانی در پی داشته باشد؛ بنابراین با توجه به شیوع ویروس کرونا، از شهروندان درخواست می‌کنیم از هرگونه تجمع و برپایی آتش و استفاده از مواد محترقه خطرناک خودداری کنند.
رئیس واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مسجدسلیمان نیز با اشاره به آماده باش ویژه آتشنشانی و نیروهای خدمات شهری در شب چهارشنبه سوری گفت: با توجه به افزایش استفاده از مواد محترقه در این شب نیروهای آتشنشانی به همراه نیروی های خدمات شهری شهرداری در آماده باش ویژه قرار دارند.
وی افزود: شهروندان ضمن رعایت نکات ایمنی، در صورت مشاهده هرگونه حادثه آتش‌سوزی بلافاصله با شماره ۱۲۵ واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مسجدسلیمان تماس بگیرند. (لازم به ذکر است تماس با مرکز ۱۲۵ فقط با خط همراه اول امکان پذیر می باشد).

درباره نویسنده

2104مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2023 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی