تاریخ : دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲ Monday, 4 December , 2023

اطلاعیه ها

حکم قصاص برای قاتل شهید سعید پویان صادر شد ۱۰هزار اصله نهال برای توسعه فضای‌سبز به مناطق نفتخیز جنوب ارسال شد تولیدپایدار97درصدی اوره درشرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان باحمایت عضوهیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری از ۴۰۳ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته از محل عوارض آلایندگی به شهرداری مسجدسلیمان، ۱۸۳ میلیارد آن هزینه شده و ۲۲۰ میلیارد تومان در حساب موجود میباشد/ در بحث اعتبارات عوارض آلایندگی ، مجموعه شهرداری به غیر از پروژه های تعریف شده ، اجازه و اختیار هیچگونه هزینه کردی ندارد و آزادسازی اعتبارات با نظر استانداری و فرمانداری خواهد بود/ اجازه نخواهیم داد ریالی از اعتبارات عوارض آلایندگی در جایی خارج از موارد قانونی مشخص شده هزینه شود اگر مسئولان شهری صدای مردم شهر باشند قطعا مشکلات مردم مرتفع خواهد شد/۴ کپسول برای مصرف یک خانوار در ماه! جلسه ستاد بحران با حضور شهردار و فرماندار مسجدسلیمان برگزار گردید آغاز نوسازی ناوگان سازمان اتوبوسرانی اجرای عملیات خط کشی بلوار میدان دانشگاه آزاد حد فاصل میدان هوانیروز

0

منوچهر قاسمی سکان هدایت آموزش و پرورش مسچدسلیمان را به عهده گرفت

  • کد خبر : 386
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶

مسجدسلیمان بهترین نیروهای انسانی را دارد. بلای جان مسجدسلیمان ورود به مسائل حاشیه ای ست امیدوارم که رییس جدید آموزش و پرورش مسجدسلیمان تمام تلاش خود را جهت بهبود وضعیت آموزشی انجام دهد راستا نیوز- صبح امروز منوچهر قاسمی سکان هدایت آموزش و پرورش مسچدسلیمان را به عهده گرفت  در این جلسه که با حضور […]

مسجدسلیمان بهترین نیروهای انسانی را دارد. بلای جان مسجدسلیمان ورود به مسائل حاشیه ای ست امیدوارم که رییس جدید آموزش و پرورش مسجدسلیمان تمام تلاش خود را جهت بهبود وضعیت آموزشی انجام دهد

راستا نیوز- صبح امروز منوچهر قاسمی سکان هدایت آموزش و پرورش مسچدسلیمان را به عهده گرفت  در این جلسه که با حضور خدادادادی معاونت مدیر کل استان خوزستان و جمعی از مدیران شهرستان و فرهنگیان صورت گرفت هوشنگ فردیپور رییس سابق و با اخلاق اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در مراسم تودیع خود گفت: با تمام وجود آماده کمک به رییس جدید آموزش و پرورش هستم و در صورتی که رییس جدید اداره بخواهد تجربیاتم را در اختیار ایشان قرار خواهم داد.

وی ضمن تشکر از سیروس خدادادی معاون مدیر کل اداره آموزش و پرورش خوزستان گفت: جا د ارد از همه همکاران خودم در حوزه ستادی و معاونین اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان، کارشناسان و… که علیرغم کمبود اعتبارات با تمام وجود با ما همکاری کرده اند تشکر و سپاسگزاری کنم. ایشان ادامه دادند:

گاهی این همکاران خارج از دستورالعمل های کاری ۳ بامداد با یک فراخوان در اداره حضور پیدا می کردند. ایشان در پایان سخنان خود گفت: خیر مقدم عرض می کنم خدمت جناب آقای منوچهر قاسمی ریاست جدید اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان و همی جا اعلام می کنم هر جایی که لازم باشد آماده همکاری با ایشان هستم.

به گزارش راستا نیوز مهندس گورئی فرماندار مسجدسلیمان در این مراسم گفت: بنده به طور ویژه از زحمات آقای فردیپور تشکر می کنم، ایشان همیشه تلاششان این بود جهت رضای خداوند قدم بردارند. همچنین تبریک عرض می کنم به آقای قاسمی، ایشان خود از نیروهای آموزش و پرورش هستند. بنده قول می دهم با تمام توان از ایشان و برنامه هایشان حمایت کنم. فرماندار مسجدسلیمان ادامه داد: از رییس جدید آموزش و پرورش مسجدسلیمان می خواهم به چند نکته توجه داشته باشند:

۱- تلاش کنند تحول مثبت ایجاد کنند. اگر چه شرایط سخت است اما مدیر توانمند آن است که در شرایط سخت تحول ایجاد کند. انتظار دارم که ایشان حداکثر بهره وری را در منابع خصوصاً منابع انسانی داشته باشد و در این رابطه با عدالت برخورد کند چرا که منابع انسانی لوکومتیو توسعه است.

۲- اقدامات ایشان مبتنی بر یک برنامه کارشناسی باشد و چندباره کاری نداشت باشد.

۳-توجه به دانش آموزان نخبه خصوصاً نخبگان محروم داشته باشد. هیچ کس نباید به خاطر مشکلات مالی از تحصیل و یا حضور در المپیادها محروم شود.

۴- ارتقاء کیفیت آموزشی

۵- تقویت و افزایش حضور و مشارکت اجتماعی دانش آموزان در رده های سنی مختلف

۶- دانش آموزان.را  با مسائل پرورشی، مذهبی و ملی آگاه کنیم.

مهندس گوروئی در پایان سخنان خود گفت: مسجدسلیمان بهترین نیروهای انسانی را دارد. بلای جان مسجدسلیمان ورود به مسائل حاشیه ای ست امیدوارم که رییس جدید آموزش و پرورش مسجدسلیمان تمام تلاش خود را جهت بهبود وضعیت آموزشی انجام دهد.

به گزارش راستا نیوز سیروس خدادادی معاون مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در مراسم رییس جدید اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در سخنانی ضمن تشکر از زحمات فردیپور و تبریک به منوچهر قاسمی رییس جدید اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان گفت: همیشه این آمدن و رفتن ها وجود دارد، آنچه مهم است انجام وظیفه ای ست که بر گردن مدیران گذاشته شده است.

خدادادی ادامه داد: کسی که وارد آموزش و پرورش می شود باید لباس خدمت بپوشد. من معتقدم آقای فردیپور به بهترین شکل خدمتگزاری اش را انجام داده است و امروز این امانت را به دست برادر دیگرمان سپرده است.

ایشان در ادامه سخنان خود گفتند: من سال هاست که آقای قاسمی را می شناسم. ایشان در کارشان بسیار منظم و یکی از خدمتگزاران مخلص این نظام هستند. از دوستان و فرهنگیان عزیز خواهش می کنم همان طور که از آقای فردیپور حمایت کرده اند از ایشان هم حمایت کنند. وی در پایان سخنان خود گفت:

بنده ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید آموزش و پرورش مسجدسلیمان چند توصیه به ایشان دارم. اول این که در همه کارها و تصمیماتش خداوند را ناظر بر اعمال خود بداند. دوم این که فراموش نکند امام جمعه شهرستان نماینده محترم ولی فقیه می باشد، فرماندار نماینده محترم دولت و نماینده مجلس نماینده مردم می باشد سعی کند با هر سه این عزیزان جهت اصلاح وبهبود امور آموزش و پرورش تعامل داشته باشد.

در ادامه منوچهر قاسمی رییس جدید اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در مراسم معارفه خود در سخنانی ضمن تشکر از هوشنگ فردیپور رییس سابق اداره آموزش و پرورش گفتند: بنده دغدغه های رهبر معظم انقلاب را در ارتباط با آموزش و پرورش مطاعه و یادداشت کرده ام. ایشان می فرماید: این آموزش و پرورش ساخته و پرداخته ذهن ما نیست. آموزش وپرورش نیاز به تحول دارد وافراد قوی و کاردان باید بیایند و برنامه ریزی کنند تا این تحول ایجاد شود.

قاسمی ادامه داد: من یک فرد آموزشی هستم و تمامی دوران زندگی ام در آموزش و پرورش بوده است. من ۱۲پایه را تدریس کرده ام و از نزدیک با مقاطع مختلف در ارتباط بوده ام. توجه اصلی من به بخش تربیت است. وی گفت: زمانی می توانیم به اهداف مان دسترسی پیدا کنیم که آن اهداف را به هدف های کوتاه مدت مرحله ای و اهداف بلند مدت دسته بندی کنیم.

رییس جدید آموزش و پرورش مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: هدف ما این است دانش آموزان را به خودباوری برسانیم. من به این فرزندان مسجدسلیمان اعتقاد راسخ دارم و مطمئن هستم اگر به خودباوری برسند می توانند کارهای بزرگ و اساسی انجام دهند.

قاسمی ادامه داد: من ۲۵ طرح خدمت فرماندار محترم ارائه داده ام و ۱۵ طرح دیگر نیز به زودی خدمت ایشان ارائه خواهم کرد که انشالله با همکاری همه عزیزان این طرح ها را عملیاتی کنم. وی ادامه داد: من همین جا اعلام می کنم همه شما را به عنوان نیروهای ناظر بر اعمال خودم قبول دارم. من به انتقاد اعتقاد دارم و معتقدم در جامعه ای که نقد نباشد کاری پیش نمی رود…

رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بر خلاف بازی های رایج من به هیچ وجه روحیه حذفی ندارم. من به مشارکت پذیری اعتقاد راسخ دارم. نماینده محترم در زمان انتخابات شعاری داشتند و آن عدالت، صداقت و کارآمدی بوده است که بنده هم به آن معتقدم. هر کسی به قانون احترام بگذارد و این خصوصیات را داشته باشد در خدمت او خواهیم بود…

وی در بخش پایانی سخنان خود گفتند: معلمان مسجدسلیمانی انسان های دلسوز و توانمندی هستند و اگر با این دیدگاه نبود من این مسئولیت را نمی پذیرفتم. من برای کار و کار آمده ام و از همه کسانی که تا به امروز برای اعتلای آموز و پرورش گام برداشته اند، از رؤسای سابق اداره از جمله: آقایان خدادادی، زمانپور، فرهادیان، شیخ نسب، کمایی و آقای فردیپور تشکر و سپاسگزاری می کنم و قطعاً از حضرت حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم، دکتر اسماعیل جلیلی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و جناب مهندس گورئی فرماندار محترم مسجدسلیمان و همه عزیزان در کارها مشاوره و دست یاری به سوی همه فرهیختگان شهرستان دراز می کنم.

در پایان این مراسم با لوح تقدیر و هدایایی از فرهنگیان و بعضی ادارات از فردی پور قدردانی شد

لینک کوتاه : https://rastakhouzestan.ir/?p=386

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.