تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 29 May , 2024
0

مشروح گزارش راستا نیوز از جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری خوزستان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان

  • کد خبر : 1151
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱

امام جمعه مسجدسلیمان: تسریع در راه اندازی پروژه های پتروشیمی و آلومینیوم می تواند مشکل گشا باشد و امید و اعتماد را به جوانان غیور شهرستان بازگرداند/ ما مردم نجیبی داریم که به قانون و مدنیت اهمیت می دهند و می خواهند مشکلاتشان را به صورت قانونی حل کنند.     مهندس رحیمی: مستند نقش مسجدسلیمان […]

امام جمعه مسجدسلیمان: تسریع در راه اندازی پروژه های پتروشیمی و آلومینیوم می تواند مشکل گشا باشد و امید و اعتماد را به جوانان غیور شهرستان بازگرداند/ ما مردم نجیبی داریم که به قانون و مدنیت اهمیت می دهند و می خواهند مشکلاتشان را به صورت قانونی حل کنند.

    مهندس رحیمی: مستند نقش مسجدسلیمان در دفاع مقدس، مستند ۱۳ قسمتی هوانیروز، همچنین برنامه هایی در باب بزرگان ایل بختیاری از جمله برنامه هایی ست که برای شهر اولین ها در نظر گرفته ایم.

    دکتر اورکی: وحدتی که من میان فرماندار، امام جمعه، نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری می بینم در واقع اسباب لازم را برای توسعه و بالندگی آماده کرده است/ مسجدسلیمان در باند توسعه قرار گرفته و آماده پرواز است و امیدوارم این وحدت و همدلی تا رسیدن به توسعه و رفع کامل مشکلات حفظ شود.

    مهندس گوروئی: برگزاری انتخابات، پیگیری پروژه های نیمه تمام سال ۹۳،تقویت آموزش و پرورش، تدوین برنامه ورزش شهرستان، تدوین برنامه مبارزه با مواد مخدر، آموزش مدیران ادارات، بهبود وضعیت آب و فاضلاب، افتتاح شبکه دولت، توسعه گردشگری ر از اولویت های سال ۹۴ است/ ازمدیرکل محترم صدا و سیما می خواهم رادیوی بختیاری با مرکزیت مسجدسلیمان راه اندازی شود.

راستا نیوز- جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان با حضور حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان، مهندس گوروئی فرماندار، جمعی از مسئولین شهرستان و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. دکتر اورکی مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان و مهندس رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان نیز دو مهمان ویژه این جلسه بودند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه حجت الاسلام امینی نماینده و لی فقیه و امام جمعه مسجدسلیمان ضمن خیر مقدم به دکتر اورکی و مهندس رحیمی اظهار داشت: از این که شعار دولت جناب دکتر روحانی اعتدال است خیلی خوشحالم و ادامه داد: باید گفت بخشی از عقب ماندگی مسجدسلیمان تاریخی ست. این عین واقعیت است که مسجدسلیمان گرفتارترین شهر کشور است اما علیرغم تمام این گرفتاری ها شهر پرکاری ست و مردمان بسیار نجیبی دارد. حجت الاسلام امینی ادامه داد: اگر چه مشکل بیکاری در بیشتر شهرها وجود دارد اما در مسجدسلیمان بسیار مزمن و ناراحت کننده است به گونه ای که درصد بالایی از مراجعه کنندگان به دفتر امام جمعه برای حل این مشکل می آیند. امام جمعه مسجدسلیمان گفت: تسریع در راه اندازی پروژه های پتروشیمی و آلومینیوم می تواند مشکل گشا باشد و امید و اعتماد را به جوانان غیور شهرستان بازگرداند. حجت الاسلام امینی در پایان سخنان خود از مهندس رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان خواست مشکل شبکه های دیجیتال را در مسجدسلیمان برطرف سازد و با بیان این که ما مردم نجیبی داریم که به قانون و مدنیت اهمیت می دهند و می خواهند مشکلاتشان را به صورت قانونی حل کنند به سخنان خود پایان داد.

مهندس رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان سخنران بعدی این جلسه بود. وی گفت: در ابتدای سخنم درود می فرستم به روح شهدا و امام شهدا به ویژه شهدای ایل بزرگ بختیاری و ادامه داد: حجت الاسلام امینی یکی از ائمه جمعه هایی ست که هم اندیشمند، هم فاضل و هم کسی ست که در کارهای اجرایی پا به پای ما در حال پیگیری و رفع مشکلات و دغدغه های مردم است که از ایشان تشکر می کنم. وی ادامه داد: مستند نقش مسجدسلیمان در دفاع مقدس، مستند ۱۳ قسمتی هوانیروز، همچنین برنامه هایی در باب بزرگان ایل بختیاری از جمله برنامه هایی ست که برای شهر اولین ها در نظر گرفته ایم. مهندس رحیمی در ارتباط با پوشش دیجیتال در شهرستان اظهار داشت:با هماهنگی دکتر جلیلی، مهندس گوروئی و حجت الاسلام امینی امام جمعه شهرستان اقداماتی شده است اما صدا و سیما دستگاه مجری ست و قول می دهم در صورت تأمین اعتبار که دکتر جلیلی و فرماندار به جد در حال پیگیری آن هستند در سریع ترین زمان ممکن این مشکل را برطرف سازیم. مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان در پایان سخنان خود گفت: در صورتی که هماهنگی های لازم انجام شود همایش روز ۱۲ اردیبهشت یادمان بهمن علاالدین توسط مرکز صدا و سیمای خوزستان پوشش داده خواهد شد.

دکتر اورکی مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان سومین سخنران جلسه شورای اداری مسجدسلیمان بود. وی اظهار داشت: به اعتقاد من مسجدسلیمان شهر محرومی نیست برای این که هرگاه در جامعه ای تفرقه و تشدد به وحدت و همدلی تبدیل شود یعنی این که در مسیر توسعه و رشد قرار گرفته ایم و من این را در مسجدسلیمان می بینم. وحدتی که من میان فرماندار، امام جمعه، نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری می بینم در واقع اسباب لازم را برای توسعه و بالندگی آماده کرده است. همچنین توجهات خاص و ویژه ای که استاندار در طول تصدی اشان به مسجدسلیمان داشته اند نشان دهنده این موضوع است. دکتر اورکی ادامه داد: در واقع شهرستان مسجدسلیمان در باند توسعه قرار گرفته و آماده پرواز است و لذا من این را خدمت همه شهروندان عزیز مسجدسلیمانی، دکتر جلیلی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه محترم، فرماندار و اعضای شورای اداری تبریک عرض می نمایم و امیدوارم این وحدت و همدلی تا رسیدن به توسعه و رفع کامل مشکلات حفظ شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان آخرین سخنران این جلسه مهندس علیرضا گورئی فرماندار مسجدسلیمان بود. وی ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب و گرامی داشت روز پدر، روز شوراها، روز کارگر و روز معلم اظهار داشت: خرسندیم در سال ۹۳ شعار و عمل مان همدلی برای رسیدن به هم افزایی بوده است و خوشحالم این احساس در شهر ایجاد شده است که ما در مسیر توسعه و حل مشکلات مردم قدم برمی داریم و هماهنگی بین مسئولین نشان دهنده این است که عزمشان را جذم کرده اند که گام های مهمی را برای حل مشکلات شهرستان بردارند. رییس شورای تأمین شهرستان برگزاری انتخابات، پیگیری پروژه های نیمه تمام سال ۹۳،تقویت آموزش و پرورش، تدوین برنامه ورزش شهرستان، تدوین برنامه مبارزه با مواد مخدر، آموزش مدیران ادارات، بهبود وضعیت آب و فاضلاب، افتتاح شبکه دولت، توسعه گردشگری ر از اولویت های سال ۹۴ دانست. فرماندار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مدیرکل صدا و سیمای خوزستان گفت:مردم ما در قضیه سریال سرزمین کهن افتخار آفرینی کردند و از خود نجابت نشان دادند و از ایشان خواستند رادیوی بختیاری با مرکزیت مسجدسلیمان راه اندازی شود. وی در پایان از تلاش ها و پیگیری های دکتر جلیلی نماینده مردم جهت حل مشکلات شهرستان خصوصاً تآمین اعتبار و پشتیبانی و همچنین تلاش جهت تأمین تجهیزات بیمارستان جدید ۲۲ بهمن تشکر و سپاسگزاری نمود.

لینک کوتاه : https://rastakhouzestan.ir/?p=1151

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.