تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 28 May , 2024
1

لیست نهایی کاندیدا مجلس دهم

  • کد خبر : 3410
  • ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹

راستا نیوز – نام نویسی از کاندیداهای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28آذر ماه در فرمانداری های حوزه های انتخابیه سراسر کشور آغاز .و در 4 دی ماه به پایان رسید .  به گزارش راستا نیوز نام نویسی از کاندیداهای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28آذر ماه […]

راستا نیوز – نام نویسی از کاندیداهای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28آذر ماه در فرمانداری های حوزه های انتخابیه سراسر کشور آغاز .و در 4 دی ماه به پایان رسید . 
به گزارش راستا نیوز نام نویسی از کاندیداهای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28آذر ماه در فرمانداری های حوزه های انتخابیه سراسر کشور آغاز شد و در 4 دی ماه به پایان رسید .

  اسامی کاندیداها در بدین شرح است:

1-مازیار مولائی کارمند شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل و دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی  .

۲-سیروس جمالپور دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی ,کارشناس شرکت صنعتی کارون و استاد دانشگاه شوشتر  .

۳-امیر رستمی بابادی کارمند فرمانداری  لالی دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد علو م سیاسی.

۴-فاطمه یوسفی اوروند دارای مدرک  کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی .

۵-خانم پروانه مکوندی دارای  مدرک  کارشناسی ارشد در رشته حقوق عمومی در  و بازنشسته آموزش و پرورش.

۶-علی یار حسینی دارای مدرک دکترای عرفان اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد مسجدسلیمان

۷- ابراهیم نوری  دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد برق قدرت و  مدرس دانشگاه آزاد مسجدسلیمان

۸- علیرضا نقدی پور کارشناس ارشد مدیریت اطلاعات ، وی سابقه ۱۲ سال کار در شهرداری قلعه خواجه را دارد

۹- مجید صالحپور باورصاد فوق لیسانس مدیریت اجرایی و  شاغل در فازهای پارس جنوبی

۱۰- صادق یزدی فوق لیسانس مدیریت آموزشی و معاونت آموزش و پرورش مسجدسلیمان و ریاست اداره آموزش و پرورش هفتکل را در کارنامه خود دارد

۱۱-محمد رضا مظفری بابادی  متولد ۱۳۴۵ دارای مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت با  حضور در ستاد انتخابات فرمانداری مسجدسلیمان نام نویسی کرد .

۱۲- حسام ویسی زاده دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی کاربردی

۱۳- بهنام بهزادی متولد ۱۳۵۸ دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای گرایش راکتور دانشجو دکتری هسته ای

۱۴- مجتبی داودی متولد ۵۲ و دارای مدرک دکترای علوم سیاسی

 ۱۵- عبدالله نظرپور دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی

۱۶-اسماعیل جلیلی دارای مدرک دکترای مدیریت استراتژیک و نماینده کنونی شهرستان

۱۷-علیرضا ورناصری دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس در سوابق خود فرماندهی سپاه ناحیه مسجدسلیمان و معاونت فرمانداری اندیکا

۱۸-مانا مددی قلی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی

۱۹-بهرام علی سینایی نامزد دهمین انتخابات مجلس شد

۲۰-مالک خدادادی دارای فوق لیسانس مدیریت و دانشجو دکترای فلسفه

۲۱-ولی احمدی  نورالدین وند  دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری

۲۲-صفی الله هزاریان دارای مدرک کارشناسی ارشد مشاوره و دانشجوی دکترای روانشناسی

۲۳-محمودی  کارشناس ارشد عمران و استاد دانشگاه آزاد و پیام نور شهرستان

۲۴-خانم ماه گل پورگماری متولد سال ۱۳۳۳ کارشناس ارشد علوم سیاسی

۲۵-سعید بهزادی موزری کارشناس ارشد مدیریت دولتی

۲۶-جهانشاه ارزانی بیرگانی متولد ۱۳۴۵ و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت

۲۷-صولت احمدی  کارشناس ارشد جامعه شناسی

۲۸-اسدالله صالحپور کارشناس ارشد زمین شناسی

 ۲۹-حیدر حجتی متولد ۴۵ و دارای مدرک سطح سه حوزه

۳۰-سید عابدین طباطبایی و دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی

۳۱-عسکر ظاهری دارای مدرک کارشناسی ارشد  و مدیر کل اسبق هلال احمر خوزستان

۳۲-محسن علیجانی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق  و وکیل پایه یک دادگستری

۳۳-سیاوش کریمپور متولد ۴۷ دارای مدرک کارشناس مدیریت بازرگانی

۳۴-میترا صالحی باورصاد متولد ۱۳۶۲ و دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی

35- سید رسول صالحی متولد ۱۳۴۹ و دارای مدرک  کارشناس ارشد و دکترای مدیرت

36- سجاد فرمهمدی متولد 1362 مدرک کارشناس ارشد تاریخ

 

لینک کوتاه : https://rastakhouzestan.ir/?p=3410

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.