فرزاد حافظی در گفتگو با راستا نیوز: تا ۱۳ مردادماه لیست تیم را تکمیل خواهیم کرد

فرزاد حافظي در گفتگو با راستا نيوز:  تا ۱۳ مردادماه لیست تیم را تکمیل خواهیم کرد

راستا نیوز- فرزاد حافظی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز از تکمیل لیست خود تا ۱۳ مردادماه سال جاری خبرداد. وی در مورد شرایط اردو، جذب بازیکن، روند آماده سازی توضیحاتی ارائه داد که می خوانید:

راستا نیوز: ابتدا از شروع گرفتن تست نفت مسجدسلیمان توضیح بفرمائید ؟

حافظی : ما ۴ روز در مسجد سلیمان و ۳ روز در اهواز از ۴۹۶ بازیکن تست گرفتیم که از این مجموع ۱۳ بازیکن بزرگسال و امید انتخاب کردیم و با تیم به اردو آمدن تا محک بخورند که اگر جواب دادند قرداد ببندیم.

راستا نیوز:  چرا بروجن را برای برپایی اردو انتخاب کردید؟

حافظی: با توجه به گرمای وحشتناک خوزستان و از آنجائی که شرایط آب و هوای بروجن و ارتفاع ۲۰۶۰ از سطح دریادارد با خوزستان قابل قیاس نیست این شهر را انتخاب کردیم ودر  ۱۰ روز در این شهر خواهیم بود.

 راستا نیوز : چند بازیکن جدید مدنظر خواهید گرفت؟

حافظی: تا به این لحظه هنوز با هیچ بازیکنی به صورت رسمی قراردادنزدیم ولی قرارداد ۹ بازیکن آماده است و به زودی با این بازیکنان قرارداد منعقد میکنیم

راستا نیوز : آیا بازیکن لیگ برتری هم خواهید گرفت?

حافظی : ما حدود ۶۰ در صد لیست تیم را تکمیل کردیم و برای ۴۰ درصد باقیمانده عجله نخواهیم کرد با توجه به اینکه بازیکنان زیادی جا مانده است  و از لحاظ مالی هم شاید در بین ۲۰ حاضر در لیگ یک در رده ۱۲ باشیم سعی خواهیم کرد بهترین ها را به خدمت بگیریم.

 راستا نیوز : در پایان تا شروع بازیهای لیگ یک چند بازی دوستانه خواهید داشت ؟

حافظی : حداقل سه بازی دوستانه برگزار خواهیم کرد اما درصدد هستیم تا قبل از اولین بازی رسمی چهارمین بازی را هم در برنامه خود قرار بدهیم که اگر مهیا بشه خیلی بهتر خواهد شد.

مصاحبه: فیروز بیگلری

درباره نویسنده

1936مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی