حجت الاسلام امینی در واکنش به پزشک قلابی در مسجدسلیمان:
من هم مثل خبرنگاران می گویم رییس دانشگاه علوم پزشکی باید به مسجدسلیمان بیاید و رسما از مردم عذرخواهی کند و از همه خبرنگاران می خواهم این مسئله را به صورت ملی دنبال کنند و به حرفهایی که می گویند چنین مسائلی را بررگ نکنید توجه نکنند / به دفاع از جامعه پزشکی می گویم در چنین مواقعی شما حرف بزنید تا کار به تریبون من کشیده نشود

من هم مثل خبرنگاران می گویم رییس دانشگاه علوم پزشکی باید به مسجدسلیمان بیاید و رسما از مردم  عذرخواهی کند و از همه خبرنگاران می خواهم این مسئله را به صورت ملی دنبال کنند و به حرفهایی که می گویند چنین مسائلی را بررگ نکنید توجه نکنند / به دفاع از جامعه پزشکی می گویم در چنین مواقعی شما حرف بزنید تا کار به تریبون من کشیده نشود

راستا نیوز – خطیب جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت رحلت رسول اکرم (ص) گفت: درود بر همه آن هایی که در مسیر جهانی شدن اسلام قدم برداشته اند مثل شهدای انقلاب، شهدای جنگ و شهدای مدافع حرم… وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامی داشت هفته وقف گفت: چرا در شهر ما وقف کم شده اما در مراسم های فاتحه خوانی اینقدر هزینه و اسراف می کنیم؟ هر هفته به من می گویند این بنرهای چند میلیونی در سطح شهر چرا جمع آوری نمی شوند؟ شهرداری و شورای شهر باید این بیلبوردهای میلیونی که برای مراسم های فاتحه خوانی در شهر نصب می شود را جمع آوری کند.از بزرگان طوایف انتظار داریم به این معضلات فرهنگی توجه کنند… این بنرها هیچ سودی برای شهر ما ندارد به جای آن به خرید آمبولانس کمک کنید و فراموش نکنید مدتی پیش یکی از همشهریان مان بعد از ۱۰ ساعت که در بیمارستان به دلیل نبودن آمبولانس معطل نشد در نهایت مجبور می شوند دو نفر را با یک آمبولانس اعزام کنند که یکی از آن ها متاسفانه نرسیده به اهواز فوت می کند.

حجت الاسلام امینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یک نفر هم می تواند سرنوشت مردم را تغییر دهد که در مسجدسلیمان همین یک نفر را کم داشتیم اما به آینده شهرمان امیدواریم. به آینده دانشگاهیان، آموزش و پرورش، حوزه علمیه ، هنرمندان، خبرنگاران شهرمان که می بینم این خبرنگاران چقدر شجاعانه و صادقانه دارند زحمت می کشند و در شهری که انباشت مشکلات است با یک پدیده زشت به نام پزشک قلابی چقدر پیگیرانه عمل کردند و اجازه نداند این موضوع مخفی بماند.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: باید تشکر کنم از همه خبرنگاران، فرماندار، شورای تأمین، نیروی انتظامی و به ویژه از قوه قضاییه و بازپرس محترم پرونده که بسیار با تدبیر عمل کرد.

 امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: یکی از روش های غلط این است وقتی یک اتفاق زشت این چنینی پیش می آید می گویند برای این که اعتماد مردم سلب نشود بعضی از مسائل را رو نکنیم اتفاقاً این اشتباه است و مردم زمانی اعتمادشان بیشتر می شود که با این مسائل برخورد قاطع شود. امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: خبرنگاران و مردم شهرم حرف شان این است چرا بعد از این اتفاق مسئول نظام پزشکی شهرستان، استان و مدیر دانشگاه علوم پزشکی حاضر به یک عذر خواهی ساده از مردم نشدند. وی ادامه داد: من هم می گویم رییس دانشگاه علوم پزشکی باید به مسجدسلیمان بیاید و رسماً از مردم عذرخواهی کند همان طور که رییس صدا و سیما آمد و از بختیاری های غیور به خاطر سریال سرزمین کهن عذرخواهی کرد.

وی ادامه داد: به دفاع از جامعه پزشکی می گویم در چنین مواقعی شما پزشکان غیور حرف بزنید تا کار به تریبون من کشیده نشود امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: اگر بخواهیم محکومان اصلی این مسئله را پیدا کنیم به نظر من وزیر بهداشت,وزیر علوم و رئیس سازمان ثبت احوال کشور مقصران اصلی هستند.کدام دانشگاه بوده که این فرد متقلب توانسته به نام دکتر فوت شده مدارک دانشگاهی با عکس خودش را از آن دانشگاه بگیرد؟این مسئله موضوع کوچکی نیست و از کجا معلوم که صدها پزشک متقلب دیگر با چنین کاری به جامعه خدوم پزشکی کشور خدشه وارد نکنند؟ وی ادامه داد: وزرای مربوطه و رئیس سازمان ثبت و احوال کشور باید ضمن عذر خواهی از مردم قوانین را بازبینی کنند و جلوی روزنه های این گونه فسادها را در کشور بگیرند. وی ادامه داد: من از همه خبرنگاران می خواهم که این مسئله را همان طور که تا امروز به خوبی دنبال کرده اند به صورت ملی دنبال کنند و به این حرف هایی که می گویند چنین مسائلی را بزرگ نکنید توجه ای نشان ندهند.

امام جمعه مسجدسلیمان با اشاره به سالروز هفته بسیج گفت: امام (ره) فرمودند اگر در کشوری تفکر بسیجی حکمرفا شد چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن کشور دور خواهد شد .وی افزود:اگر بعد از جنگ دولت ها از راه و روش بسیج استفاده می کردند امروز مشکل اقتصاد ما حل شده بود.اقتصاد فعلی ما اقتصاد غربی است که راه را  برای دزدی و اختلاس باز کرده است. حجت الاسلام امینی تاکید کرد:اختلاس و فسادهای نجومی محصول عقب گرد نسبت به تفکر بسیجی است.

درباره نویسنده

1936مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی