فرماندار مسجدسلیمان خبر داد:
یک کشته ،۶ زخمی در ۲ حادثه تیراندازی و انفجار در مسجدسلیمان

یک کشته ،6 زخمی در 2 حادثه تیراندازی و انفجار در مسجدسلیمان

راستا نیوز – فرماندار مسجدسلیمان با تشریح جزئیات درگیری مسلحانه و مرگبار شنبه شب و همچنین حادثه انفجار در جایگاه CNG، گفت: این حوادث منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۶ نفر شد.

علیرضا گوروئی اظهار کرد: حدود ساعت ۲۱:۲۵ شنبه شب سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودرو پراید در منطقه هشت بنگله با سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سوی یک خودروی دیگر کردند که طی این حادثه یک نفر از سرنشینان خودروی مضروب کشته و یک نفر دیگر از این سرنشینان مصدوم شد.

وی افزود: مقتول یک مرد حدود سی ساله است. حال عمومی فرد مضروب نیز وخیم گزارش نشده است.

فرماندار مسجدسلیمان با بیان اینکه علت این درگیری اختلافات سیاسی، امنیتی و طایفه‌ای نبود، تصریح کرد: اختلاف بین چند نفر علت بروز این درگیری بود. ظاهرا دو خودروی پراید و پژو ۴۰۵ که یکی از طرفین این اختلاف بودند، خودروی دیگر طرف اختلاف را شناسایی و طی یک تعقیب و گریز اقدام به تیراندازی به سوی خودروی مذکور کردند.

گوروئی ادامه داد: نیروی انتظامی خیلی سریع با تعقیب خودروهای ضارب موفق به توقیف خودروی پراید که یکی از دو خودروی ضارب بود، شد.  در حال حاضر یکی از ضاربان و همچنین صاحب خودروی پراید دستگیر شده‌اند. سرنخ‌های اولیه قابل توجهی از این نزاع به‌دست آمده و  اسامی ضاربان نیز بر اساس گزارش‌های اولیه شناسایی شده است.

وی درباره حادثه انفجار جایگاه CNG در مسجدسلیمان، بیان کرد: حوالی ساعت ۱۷ شنبه در اثر نقص فنی  که هنوز معلوم نیست ناشی از یکی از خودروها یا خود این جایگاه بود ، یک حادثه انفجار در این جایگاه که مقابل ساختمان فرمانداری مسجدسلیمان است، رخ داد.

فرماندار مسجدسلیمان ادامه داد: در این حادثه ۵ نفر زخمی شدند. کارشناسان در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند. پاکسازی محل به صورت کامل انجام شده است.

گوروئی تصریح کرد: تحقیقات و تلاش برای دستگیری دیگر ضاربان ادامه دارد.

درباره نویسنده

1936مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی