شکستگی لوله های آب و بی توجهی مسولین مربوطه

شکستگی لوله های آب و بی توجهی مسولین مربوطه

راستا نیوز – توسعه بخش های زیربنایی در شهرها از مواردی ست که مسئولان دائما در پی ایجاد بسترهای لازم در خصوص آن هستند اما گاها به دلیل گستردگی حوزه کاری و یا عدم تامین منابع مالی و گاهی نیز بی تدبیری مسئولان برخی مسائل کوچک تبدیل به یک بحران می شوند.

ادارات خدمات رسان از جمله اداراتی هستند که علی رغم وظیفه سنگینی که در برابر مردم دارند همواره در حال خدمت رسانی هستند اما گاهی نیز به دلیل حجم کار بالا، کمبود نیروی انسانی و منابع مالی برخی مناطق شهر از دید مسئولان حوزه خدمات شهری جا می افتد و همین مسئله یک چالش اساسی برای مردم و آن اداره می شود.

بیش ۲۰ روز از شکستگی لوله آب در منطقه حسین قصاب بازار چشمه علی می گذرد و هدر رفت آب در این منطقه علاوه بر اسراف باعث ایجاد مشکلات عبور و مرور ساکنین این منطقه بالاخص دانش آموزان شده است.

گزارش های مکرر به اداره آب مسجدسلیمان همچنین تماس های مکرر با سامانه ۱۲۲ و مسولین مربوطه توسط اهالی تاکنون باعث نشده است تا این مشکل مرتفع گردد. اگرچه مدتی پیش پس از تماس های مکرر یکبار برای حل این مشکل اقدام اما بلافاصله پس از یک روز مشکل شکستگی از همان نقطه ایجاد و در همان زمان نیز به سازمان آب و مسئول مربوطه اطلاع رسانی که بی اثر ماند. این موضوع از طریق سامانه ۱۲۲ نیز گزارش که  اعلام نمودند این مشکل را جز موارد اولیت دار قرار داده ایم!

درباره نویسنده

1936مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی