فرماندار مسجدسلیمان خطاب به شهروندان:
با توجه به پیک بیماری کرونا شهروندان عزیز مسجدسلیمانی با خارج نشدن از منازل خود ما را یاری کنند

با توجه به پیک بیماری کرونا شهروندان عزیز مسجدسلیمانی با خارج نشدن از منازل خود ما را یاری کنند

راستا نیوز – محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان از شهروندان در خواست کرد ازخانه های خود خارج نشوند .

به گزارش راستا نیوز پاکدل فرماندار شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : پس از گذشت چندین روز از شیوع ویروس کووید‌ــ۱۹، متأسفانه سلامتی جمعی از هم‌وطنان در نقاط مختلف کشور به خطر افتاده و کرونا خوزستانی‌ها را نیز به‌شدت تهدید می‌کند.

رییس شورای تامین مسجدسلیمان ادامه داد: در این برهه حساس لازم است ضمن پرهیز از دامن زدن به شایعات و هوشیاری کامل در توجه به اطلاع‌رسانی‌های مراجع رسمی، توصیه‌های پزشکی و الزامات بهداشتی به‌طور جدی مراعات گردد و شهروندان عزیز مسجدسلیمانی با خارج نشدن از منازل خود ما را یاری کنند تا این بحران را نیز پشت سر گذاریم.

پاکدل ضمن یادآوری پیک بیماری در ۱۴روز آینده گفت:جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بار دیگر از شهروندان عزیز و همراه خواهشمندیم برای سلامتی خود و خانواده اشان در خانه بمانند و فقط برای کارهای ضروری آن هم تنها یک نفر از اعضا خانواده با رعایت نکات بهداشتی به ضروریات خانواده رسیدگی کند.

فرماندار مسجدسلیمان در پایان اضافه کرد: جان و سلامت روح و جسم شهروندان برای ما در اولویت اول است و بار دیگر از مردم عزیر می خواهم اخبار را فقط از منابع معتبر دنبال کنند و به شایعات توجهی نکنند.

درباره نویسنده

1936مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی