فرماندار مسجدسلیمان: مدیران شعب بانک‌های مسجدسلیمان همکاری لازم را در زمینه اقدامات حمایتی دولت انجام دهند

فرماندار مسجدسلیمان: مدیران شعب بانک‌های مسجدسلیمان همکاری لازم را در زمینه اقدامات حمایتی دولت انجام دهند

عصر خوزستان: فرماندار مسجدسلیمان از مدیران شعب بانک‌های این شهرستان خواست همکاری لازم را در زمینه اقدامات حمایتی دولت برای برون رفت از شرایط فعلی و کاهش اثرات سوء شیوع ویروس کرونا انجام دهند. دکتر محمد پاکدل گفت: اعتراضاتی مبنی بر عدم همکاری بعضی شعب در مسجدسلیمان گزارش شده است که با توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت دریافت این وام از مدیران بانک ها می خواهم با دریافت کنندگان این وام نهایت همکاری را داشته باشند و در صورتی که برای پرداخت این تسهیلات ارزان قیمت به مردم اهمال کاری صورت بگیرد قطعا برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

پاکدل همچنین به شرایط دشوار بعضی مشاغل آسیب دیده از کرونا در شرایط کنونی اشاره و تاکید کرد: در این شرایط که بعضی صاحبان مشاغل در تامین مایحتاج روزانه خود با سختی مواجه شده‌اند انتظار می رود همکاری بیشتری با دریافت کنندگان این وام صورت گیرد.

وی ادامه داد: گزارشاتی از سوی مردم و صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلاتی که دولت اعتبارات آن را نیز تامین کرده رسیده است که متاسفانه بعضی شعب در شهرستان با بی توجهی و گاه سختگیری‌های بی مورد از سوی متصدیان با مردم برخورد می کنند که قطعاً از سوی فرمانداری به صورت بازرسی های نامحسوس این مسئله پیگیری خواهد شد.

لازم به ذکر است مدتی پیش نیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان گفت: علیرغم قول مساعد رئیس بانک مرکزی برای تسریع در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به هنرمندان در دوران کرونا متاسفانه تعدادی از بانک ها همکاری لازم را در این ارتباط ندارند…

درباره نویسنده

1936مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2021 راستا خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی