تاریخ : دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲ Monday, 4 December , 2023

اطلاعیه ها

پروژه بهسازی، تعریض مسیر و جوی و جدول جاده گلف توسط شهرداری مسجدسلیمان کلنگ زنی شد حکم قصاص برای قاتل شهید سعید پویان صادر شد ۱۰هزار اصله نهال برای توسعه فضای‌سبز به مناطق نفتخیز جنوب ارسال شد تولیدپایدار97درصدی اوره درشرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان باحمایت عضوهیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری از ۴۰۳ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته از محل عوارض آلایندگی به شهرداری مسجدسلیمان، ۱۸۳ میلیارد آن هزینه شده و ۲۲۰ میلیارد تومان در حساب موجود میباشد/ در بحث اعتبارات عوارض آلایندگی ، مجموعه شهرداری به غیر از پروژه های تعریف شده ، اجازه و اختیار هیچگونه هزینه کردی ندارد و آزادسازی اعتبارات با نظر استانداری و فرمانداری خواهد بود/ اجازه نخواهیم داد ریالی از اعتبارات عوارض آلایندگی در جایی خارج از موارد قانونی مشخص شده هزینه شود اگر مسئولان شهری صدای مردم شهر باشند قطعا مشکلات مردم مرتفع خواهد شد/۴ کپسول برای مصرف یک خانوار در ماه! جلسه ستاد بحران با حضور شهردار و فرماندار مسجدسلیمان برگزار گردید آغاز نوسازی ناوگان سازمان اتوبوسرانی

0

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام: برخی برای توجیه اقدامات خود متوسل به دروغ می‌شوند/ورزش یا میدان جنگ +تصاویر

  • کد خبر : 3679
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲

راستا نیوز – مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام گفت: متأسفانه برخی برای توجیه اشتباهات و کارهای خود به دروغ متوسل می‌شوند. به گزارش راستا نیوز شاپور یاوری اظهار کرد: بسیار تأسف می‌خورم از اینکه در این ورزش هستم و حرکاتی را مشاهده می‌کنم که در شأن ورزش نیست و می‌بینم برخی دوستان برای توجیه کارهای […]

راستا نیوز – مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام گفت: متأسفانه برخی برای توجیه اشتباهات و کارهای خود به دروغ متوسل می‌شوند.

به گزارش راستا نیوز شاپور یاوری اظهار کرد: بسیار تأسف می‌خورم از اینکه در این ورزش هستم و حرکاتی را مشاهده می‌کنم که در شأن ورزش نیست و می‌بینم برخی دوستان برای توجیه کارهای خود متوسل به دروغ می‌شوند.

وی در پاسخ به ادعای مدیرعامل پالایش نفت آبادان مبنی بر مقصر دانستن تماشاگران ماهشهری در درگیری‌های پیش آمده در بازی با شهرداری گرگان، تصریح کرد: ما در گرگان یک تماشاگر هم نداشتیم و تصور می‌کنم وی دچار آلزایمر شده یا قصد فرار به جلو را دارد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام ادامه داد: باید در مورد اتفاقات بازی با پالایش نفت آبادان چند نکته را متذکر شوم، نخست اینکه این مسابقه از تلویزیون پخش شد و همه مشاهده کردند که چه اتفاقاتی در این بازی رقم خورد.

یاوری افزود: در نیمه نخست به دعوت مدیرعامل پالایش نفت آبادان در آن قسمتی نشستم که به قول خودشان VIP بود و زیر جایگاه تماشاگران آبادانی قرار داشت، در این نیمه فحاشی‌های بسیار بدی به تیم ما و همچنین تیم داوری می‌شد و در نیمه دوم از این همه ناسزاگویی و سر و صدای گوش‌خراش طبل‌ فرار کردم و مقابل نیمکت تیم خودمان نشستم.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم آبادانی‌ها تماشاگران خود را با طبل‌ها و سایر وسائل به سمت تماشاگران ماهشهری هدایت کردند و همسایه هواداران پتروشیمی بندرامام که حدود 70 – 80 نفر بودند، شدند.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام تصریح کرد: این کار را چه کسی انجام می‌دهد؟ مسئولان برگزاری و میزبان مسابقه چنین کاری می‌کنند برای اینکه آنها را خاموش کنند، عامل درگیری چه کسی است؟ تماشاگر عامل این درگیری‌ها نیست، بلکه من مسئول مقصر هستم.

یاوری متذکر شد: نیمه اول که خیلی خوب داشت پیش می‌رفت، هواداران دو تیم از هم‌دیگر فاصله داشته و کاری به کار هم نداشتند، چرا هواداران خود را به سمت آنها فرستادند؟ چرا سرپرست تیم آبادان مرتب تماشاگران را تحریک می‌کند؟ فیلم‌ها موجود است و می‌توانیم آنها را منتشر کنیم و همه ببینند مقصر چه کسی بود.

وی خاطرنشان کرد: ما سه کوارتر عقب بودیم و هیچ اتفاقی نیافتاد، در کوارتر چهارم که بازی را گرفتیم و جلو افتادیم این مشکلات آغاز شد، چرا؟ ما که برنده‌ایم و بازی خوبی را داریم به نمایش می‌گذاریم، چرا باید درگیر شویم؟

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام در بخش دیگری از سخنان خود در مورد مجروحیت بهنام یخچالی، اظهار کرد: چند بحث در مورد اتفاق بدی که برای بهنام یخچالی افتاد وجود دارد، نخست اینکه اگر علت پرتاب صندلی بوده، توسط هواداران تیم حریف بوده، چرا که تماشاگران ما اواخر بازی به پایین و به سمت رختکن تیم پتروشیمی هدایت شدند و ما پس از بازی تماشاگری بالای سکوها نداشتیم و فقط تماشاگران آبادانی حضور داشتند.

یاوری افزود: دوم آنکه پس از بازی هواداران و بازیکنان ما کنار هم و در حال شادی کردن بودند و اگر بخواهند از همان‌جا نیز با صندلی ضربه بزنند این‌گونه اثر نمی‌گذارد، بر اساس نظر پزشک نفت آبادان جراحت یخچالی یک سانتی‌متر عمق و دو سانتی‌متر وسعت داشته است و صندلی از هرجا پرتاب شود باعث کوفتگی و کبودی می‌شود و فرو نمی‌رود.

وی ادامه داد: می‌گویند از عبارت چاقو استفاده نکنید، به هر حال این جراحت به وسیله شیء برنده و تیز ایجاد شده و پزشک آمپول ضد کزاز به یخچالی تزریق کرده، اگر تشخیص پزشک مجروحیت بر اثر چاقو نباشد که آمپول کزاز تزریق نمی‌کند.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام در پایان با تأکید بر لزوم داشتن صداقت، اظهار کرد: اگر بنده مسئول هستم و قبول دارم که در قبال مردم مسئول هستم نباید به آنها دروغ بگویم؛ مسئولان باشگاه نفت آبادان باید آنقدر شجاعت و صداقت داشته باشند که به جای ربط دادن موضوع به مسائل دیگر، بگویند ما مسابقه را خوب برگزار نکردیم، تماشاگران را بازرسی نکردیم و آنها با سنگ وارد سالن شدند و عذرخواهی کنند.

به گزارش راستا نیوز ، دیدار بین دو تیم پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندرامام که دوشنبه گذشته برگزار شد با حاشیه‌های فراوانی همراه بود.

در این دیدار ادگارد سوسا در برخورد با آرن داوودی از ناحیه بینی دچار شکستگی شد، میثم میرزایی در برخورد اشیای پرتاب شده از سوی تماشاگران مصدوم و بهنام یخچالی نیز بر اثر حمله یکی از تماشاگران به وسیله شیء برنده از ناحیه کتف مجروح شد.

در دقایق پایانی این مسابقه نیز به دلیل درگیری بین تماشاگران، هواداران تیم پتروشیمی بندرامام برای در امان ماندن از پرتاب صندلی و دیگر اشیا مجبور به ورود به زمین مسابقه شدند.

«علی عموری‌نژاد» سرمربی تیم دسته یکمی پتروشیمی بندرامام نیز از این حاشیه‌ها بی‌نصیب نماند و مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

«حسن مختاری» مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان امروز در برنامه زنده رادیویی علت و مقصر تمام حاشیه‌های این دیدار را تماشاگران ماهشهری عنوان کرد و با انکار حادثه حمله به بهنام یخچالی مجروحیت وی را سطحی و ناشی از پرتاب صندلی توسط ماهشهری‌ها دانست.

 9 0

منبع:فارس

لینک کوتاه : https://rastakhouzestan.ir/?p=3679

نوشته های مشابه

۱۲آذر
حکم قصاص برای قاتل شهید سعید پویان صادر شد
۱۲آذر
۱۰هزار اصله نهال برای توسعه فضای‌سبز به مناطق نفتخیز جنوب ارسال شد
مشارکت عملی شرکت‌نفت‌و‌گاز‌مسجدسلیمان در طرح کاشت 1 میلیارد اصله نهال؛

۱۰هزار اصله نهال برای توسعه فضای‌سبز به مناطق نفتخیز جنوب ارسال شد

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.